Zaproszenie na XVII Wszechnicę „Cyberbezpieczeństwo”

gru 4, 2022

Zarząd Koła SITMN wraz z Dyrekcją HMG zapraszają w dniu 9.12.2022r. w godz. 12.00-14.00 do sali widowiskowej GBAS na XVII Wszechnicę „Cyberbezpieczeństwo”, w ramach której prezentację poprowadzi p. Adam Haertle z Zaufanej Trzeciej Strony.

Poniżej kilka słów o Adamie Haertle

Jest to ekspert bezpieczeństwa z dwudziestoletnim doświadczeniem, a także prelegent, trener i wykładowca. Laureat prestiżowej nagrody Digital Shapers 2021 magazynów Forbes i Business Insider. Co roku prowadzi ponad 150 prelekcji dla grup otwartych oraz zamkniętych w Polsce oraz zagranicą, poświęconych kwestiom bezpieczeństwa w sieci, zagrożeń związanych z korzystaniem z bankowości elektronicznej, prywatności oraz ochrony informacji w przedsiębiorstwie. Z sukcesem przeszkolił zarówno zarządy największych polskich przedsiębiorstw jak i pracowników setek firm i instytucji. W swoich prezentacjach prostym, przystępnym językiem i na prawdziwych przykładach opisuje realne zagrożenia czyhające na firmy i użytkowników.

Jest także twórcą i redaktorem naczelnym serwisu ZaufanaTrzeciaStrona.pl, jednego z najpopularniejszych polskojęzycznych serwisów internetowych poświęconych bezpieczeństwu informacji. Przed założeniem własnej firmy pracował jako konsultant bezpieczeństwa w firmie Deloitte a następnie jako CISO w firmie UPC (część Liberty Global), gdzie przez 12 lat odpowiadał za wszystkie kwestie związane z ochroną informacji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Od 2004 regularnie występuje na wszystkich dużych konferencjach poświęconych bezpieczeństwu w Polsce, gdzie zbiera najwyższe oceny w ankietach uczestników. Wykładowca studiów podyplomowych z obszaru zarządzania bezpieczeństwem na SGH i Akademii Leona Koźmińskiego. Organizator jednej z największych polskich konferencji poświęconych bezpieczeństwu – Oh My H@ck (omhconf.pl).