13 Sierpień imieniny obchodzi: Diana, Hipolit, Maksym      
 

PIECZONY ZIEMNIAK 2017

Koło SITMN przy HM „Głogów” zorganizowało w dniu 15 września br. imprezę pn. „PIECZONY ZIEMNIAK”. W tym dniu w Oberży Leśna Dolina spotkało się ponad sto dwadzieścia osób. Na spotkaniu gościliśmy również 25-osobową delegację członków Koła SITMN „ORZEŁ BIAŁY S.A.”, którzy szybko zintegrowali się z hutnikami i uświetnili nasze spotkanie.

Jak zwykle na stołach można było znaleźć smakołyki przygotowane przez kucharzy z Oberży oraz wyroby z własnej piwniczki i nalewki. Powitanie przez Prezesa naszego Koła, Zbigniewa Gostyńskiego, zachęciło wszystkich do dobrej zabawy. Piękna pogoda, smaczne jedzenie, tańce przy dobrej muzyce i serdeczna koleżeńska atmosfera, sprawiły, iż zabawa trwała do godzin porannych.

Z uwagi na wizytę zaprzyjaźnionego Koła z Piekar Śląskich, w dniu ich przyjazdu zorganizowano zwiedzanie Huty Miedzi „Głogów”. Goście obejrzeli prezentację naszego zakładu przygotowaną przez Głównego Technologa Romana Konefała oraz odwiedzili Kompleks Huty I, Wydział Ołowiu i Wydział Metali Szlachetnych. Uczestnicy wycieczki byli zachwyceni wielkością naszego zakładu, pokazanych agregatów oraz panującymi warunkami pracy. W sobotę dzięki uprzejmości Prezydenta Miasta Głogowa mieli okazję zwiedzić głogowską Kolegiatę, Zamek, Sukiennice, a także obejrzeć miasto w wieży ratuszowej.

 
 

© Marzena Cieślak-Miasojed